Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
hledá zájemce o tuto pracovní pozici:

Enterprise architekt/ka

Chcete být součástí jednoho z největších IT projektů v ČR? Chcete se podílet na budování nového informačního systému VZP ČR? Chcete budovat a vytvářet a ne jenom udržovat? Přidejte se k nám!

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE NOVÉHO KOLEGY / KOLEGYNĚ?

◾definuje a udržuje enterprise architekturu ve všech vrstvách – byznys, informační, aplikační a infrastrukturní
◾tvoří a zodpovídá za standardy a metodiky architektury
◾zajišťuje end-to-end návrh řešení na bázi SOA architektury
◾zodpovídá za orchestraci a integraci mezi jednotlivými vrstvami a doménami architektury
◾spolupracuje s byznys / IT analytiky a vlastníky na roadmapách, principech řešení a zajišťuje všeobecný soulad s celopodnikovou architekturou řešení
◾efektivně komunikuje s business zadavateli a zajištuje vzájemné pochopení navrženého řešení
◾spolupracuje s IT kolegy na ujasnění business potřeb, pomáhá identifikovat příležitosti ke zlepšení architektury IT služeb a identifikuje dopady a závislosti při změnách architektury
◾spolupracuje s kolegy v projektech na návrzích řešení v souladu s celkovou IT architekturou, případně je oponuje, porovnává návrhy řešení a zasazuje je do celkového kontextu
◾zajišťuje tvorbu architektonické dokumentace a vizualizace (prezentace) návrhů
◾rozvíjí a spravuje aplikační portfolio
◾připravuje architektonické modely a schémata v nástroji Enterprise Architect
◾spolupracuje s vývojovým týmem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

◾SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
◾praxi v obdobné pracovní pozici, ideálně alespoň 3 roky
◾schopnost pracovat v Enterprise Architect
◾orientace v IT best practice – TOGAF, ITIL
◾znalost BPMN, UML výhodou
◾praktickou zkušenost s vývojem větších IS
◾dobrou orientaci v nových technologiích ICT
◾orientaci v problematice zdravotního pojištění výhodou
◾komunikační dovednosti – jak s IT kolegy, tak s ostatními úseky
◾dobré vyjednávací a prezentační dovednosti, komunikace též na úrovni CxO
◾schopnost zorientovat se v komplexním prostředí, najít své partnery a dodat návrh řešení

CO NABÍZÍME?

◾spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
◾stabilní práci pro jedničku na trhu ve zdravotním pojištění (máme 6 milionů klientů)
◾za kvalitní práci dostanete odpovídající motivační odměnu – nemáme tabulky jako státní správa
◾5 týdnů dovolené, další volno (sick days) a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí
◾odborný rozvoj a vzdělávání
◾služební notebook a telefon
◾nástup možný dle dohody, adresa pracoviště: Orlická 4, Praha 3

VZP nedělá rozdíly, a proto je místo vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.
Zaujala Vás tato pozice? Dejte nám o sobě vědět a zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Orlická 2020/4, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Eva Šostá