Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
hledá zájemce o tuto pracovní pozici:

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA - Oddělení právních služeb

Chcete pracovat pro největší zdravotní pojišťovnu v České republice? V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu právníků. Vyznáte se ve zdravotnickém právu? Chcete nás zastupovat u soudů? Přidejte se k nám! Momentálně zaměstnáváme téměř 3 600 zaměstnanců. Budete tím dalším právě Vy?

NÁPLŇ PRÁCE:

  • právní servis pro činnost pojišťovny, zpracování právních analýz a stanovisek
  • zastupování VZP ČR před soudy
  • agenda poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím
  • správní řízení
  • zdravotnické právo
  • občanské právo civilní i procesní

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání – právnická fakulta
  • pozice je vhodná také pro absolventa/absolventku, ale předchozí praxi v právní oblasti samozřejmě uvítáme
  • orientaci ve zdravotnickém právu
  • znalost občanského práva
  • praktické zkušenosti s procesním právem a zastupováním před soudy jsou výhodou
  • výhodou znalost dalších právních odvětví (především trestní a správní právo)
  • znalost MS Office (Word, Excel) a ASPI
  • řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat v rámci celé ČR
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost a spolupráci

NABÍZÍME:

  • zázemí největší pojišťovny v ČR, udávající trend vývoje zdravotního pojištění
  • motivační systém odměňování
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný od ihned nebo dohodou
  • pozici v tuto chvíli nabízíme jako zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč máme vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Orlická 2020/4, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickday, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Ladislava Šebestová