Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
hledá zájemce o tuto pracovní pozici:

ADMINISTRÁTOR MICROSOFT AZURE PROSTŘEDÍ (M/Ž)

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

  • administrace systémů vyvinutých na cloudovém řešení Microsoft Azure (PaaS, IaaS)
  • podílení se na architektonickém návrhu prostředí Microsoft Azure, jeho implementace a administrace
  • návrh a realizace nových vývojových, testovacích a produkčních prostředí v Microsoft Azure
  • management a realizace prostředí pomocí Azure Resource Manager
  • údržba administrátorských příruček
  • komunikace s interním vývojem, technické analýzy, spolupráce na projektech

CO OČEKÁVÁME?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenosti s administrací Microsoft produktů, nejlépe Azure PaaS (Service Fabric, AppServices …)
  • praktická znalost PowerShell
  • znalost technické angličtiny na úrovni čtení dokumentace a komunikace psanou formou
  • zkušenosti z prostředí agilního vývoje (DevOps) výhodou
  • schopnost práce v týmu
  • zájem o tuto oblast se schopností průběžného samostudia
  • časovou flexibilitu

CO BUDE VAŠÍ VÝHODOU?

  • znalost Microsoft Windows Server
  • znalost Azure PowerShell
  • znalost Azure Resource Manager
  • znalost Microsoft SQL
  • praxe na obdobné pozici
  • obecná znalost cloudových technologií – architektura (škálování, load balancing, clustering), koncepty bezpečnosti

CO NABÍZÍME?

  • úzkou spolupráci s vlastním vývojem
  • spolupráci se špičkovými IT odborníky a nadšenci
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností dalšího prodloužení na dobu neurčitou
  • motivační systém odměňování
  • silné a stabilní zázemí perspektivní společnosti
  • možnosti rozvoje a vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
  • pružnou pracovní dobu, stravenky a další výhody z bohatého benefitního programu

Zaujala Vás tato pozice?

Zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte o danou pracovní pozici a proč bychom měli vybrat právě Vás.

Těšíme se.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Orlická 2020/4, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Kontakt

Eva Šostá