Všeobecná zdravotní pojištovna České Republiky vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici:

NÁMĚSTEK ŘEDITELE VZP ČR PRO INFORMATIKU

Ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici náměstka ředitele VZP ČR pro informatiku. Hledáme manažersky velmi silnou osobnost pro naplnění strategického cíle VZP - vybudování nového informačního systému.

Náplň práce

  • řízení a kontrola činností Úseku informačních a komunikačních technologií VZP ČR (cca 240 zaměstnanců)
  • naplnění strategického cíle VZP ČR - vybudování nového informačního systému
  • vytváření strategie a plánování rozvoje informačního systému v části dodavatelské i vlastního vývoje
  • zodpovědnost za řízení enterprise IT architektury a business architektury
  • zodpovědnost za zajištění provozu a správu informačního systému VZP ČR
  • zajištění ochrany dat v informačních systémech proti zneužití
  • zodpovědnost za efektivní investiční politiku v oblasti informačních a komunikačních technologií

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (výhodou obor informatika, příp. právnické)
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • odpovídající manažerské schopnosti
  • doloženou zkušenost s řízením velkých IT programů/projektů
  • znalost informačních a komunikačních technologií
  • znalost zákona o veřejných zakázkách
  • schopnost orientovat se v prostředí informačních systémů velké společnosti

Nabízíme

  • možnost podílet se na budování jednoho z největších informačních systémů v ČR
  • efektivní systém vzdělávání a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný dohodou

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu
s motivačním dopisem do 26. 02. 2020 do 12:00 hodin.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Orlická 2020/4, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Kontakt

Eva Šostá