Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
hledá zájemce o tuto pracovní pozici:

NÁMĚSTEK / NÁMĚSTKYNĚ ŘEDITELE VZP ČR PRO SLUŽBY KLIENTŮM

Ředitel Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR vyhlašuje výběrové řízení na pozici náměstka / náměstkyně ředitele VZP ČR pro služby klientům.
Hledáme manažersky velmi silnou osobnost pro řízení a kontrolu činností Úseku služeb klientům VZP ČR.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení a kontrola činností Úseku služeb klientům
  • zodpovědnost za strategii služeb klientům a marketingu VZP ČR
  • metodické řízení a rozvoj činností vykonávaných v této oblasti na regionálních pobočkách VZP ČR
  • participace na změně interní a externí kultury VZP ČR
  • řízení rozvoje kontaktní pobočkové sítě VZP ČR včetně Call centra
  • tvorba a implementace nástrojů řízení a technologické podpory služeb klientům, Call centra a marketingu
  • spolupráce s dceřinou společností VZP ČR
  • řízení a koordinace interních projektů

POŽADUJEME:

  • VŠ vzdělání
  • zákaznickou orientaci
  • praxi minimálně 5 let na obdobné pozici - řízení sítě služeb klientům velikostí úměrné síti VZP ČR
  • zkušenosti s vedením velkých pracovních týmů – velikostí úměrné klientské síti VZP ČR
  • zkušenost z pojišťovacího nebo bankovního sektoru výhodou
  • prokazatelnou zkušenost se zadáváním veřejných zakázek, znalost příslušné legislativy
  • profesionalitu, loajalitu, odpovědnost, efektivitu, dynamičnost a spolupráci

NABÍZÍME:

  • dynamický a profesně vyzrálý kolektiv
  • efektivní systém vzdělávání a osobního rozvoje
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup možný dohodou

Pokud Vás nabídka oslovila, zašlete strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem do 11.03.2020 do 12:00 hodin.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Orlická 2020/4, 130 00  Praha-Vinohrady, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays, 13. plat

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

Kontakt

Eva Šostá